Od 20 kwietnia będą możliwe spacery w parkach, lasach czy na bulwarach. To doskonała okazja, aby dołączyć do sztafety za rodziny!
Podczas spaceru można odmówić niejeden dziesiątek różańca za rodziny, które na skutek pandemii znalazły się w kryzysie finansowym czy też objąć modlitwą te domy, w których na skutek ogromnego napięcia zaczynają gromadzić się negatywne emocje. Polecajmy osoby starsze i niepełnosprawne, które mają utrudniony dostęp do leczenia czy rehabilitacji. Warto też wspomnieć w modlitwie za dzieci i młodzież, które w krótkim czasie musiały przestawić się na inny tryb edukacji.

Sztafeta modlitwy za rodziny to akcja Domowego Kościoła Diecezji Toruńskiej zainicjowana 30 grudnia 2018 r. – w Niedzielę Świętej Rodziny. Nieprzerwanie dołączają do niej ci, którzy w wybranym dniu chcą złożyć duchowy dar w intencji rodzin – modlitwę, post, jałmużnę czy udział w Eucharystii. Nie trzeba być członkiem wspólnoty ani małżonkiem, żeby wziąć w niej udział – wystarczy otwarte serce. Zapisy pod nr. tel. 692 631 318 (do godz. 19.00) lub pod adresem e-mail: strz.karol@gmail.com