Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 21.06.2020

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli.
 2. Bóg zapłać jeszcze raz wszystkim za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała, za wasze świadectwo wiary. Za udział w Oktawie i procesjach dookoła Kościoła. Szkoda, że zabrakło dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. To też znak wiary w Jezusa, który pozostał z Nami w Najświętszym Sakramencie, wynoszonej z rodziny.
 3. W środę przeżywamy uroczystość Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.
 4. W sobotę przeżywamy uroczystość NMP Nieustającej Pomocy głównej patronki naszej diecezji. Dlatego wyjątkowo w tym dniu Msza Św. o godz. 10.00 a nie o godz. 17.00. W tym wyjątkowym dniu, a nie w środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 6. W przyszły poniedziałek przeżywać będziemy nasz odpust parafialny Św. Apostołów Piotra i Pawła w sposób skromniejszy jak w poprzednich latach ze względu na bezpieczeństwo sanitarne. Dlatego już w piątek zapraszam wszystkich parafian kochających Pana Jezusa i Jego Matkę do pomocy w sprzątaniu kościoła na nasz Odpust Parafialny o godz. 10.00. Pamiętajmy o szczególnym charakterze tej doniosłej Uroczystości. Szczegóły przeżycia tej Uroczystości podam w przyszłą niedzielę.
 7. Do skrzynki pod chórem, lub w kancelarii parafialnej można składać ofiary na kwiaty i dekoracje związane z Odpustem Parafialnym.
 8. W kancelarii Parafialnej można nabyć prasę katolicką Niedziela w cenie 6 zł oraz książki o tematyce religijnej. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
 9. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
 10. W związek małżeński pragną wstąpić:

  Przemysław Komorowski, stan wolny,  parafia tutejsza
  Magdalena Zofia Mazur, stan wolny,  parafia Górale.

  Kto by wiedział o przeszkodach mogących zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego powinien to zgłosić do proboszcza w kancelarii parafialnej.