Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 28.06.2020

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli i jutrzejszej uroczystości odpustowej.
 2. Bóg zapłać za Wasze ofiary złożone dzisiaj na kolektę inwestycyjną.
 3. Jutro będziemy przeżywać nasz odpust parafialny Św. Apostołów Piotra i Pawła w sposób skromniejszy jak w poprzednich latach ze względu na bezpieczeństwo sanitarne. Msze Św. w Kościele Parafialnym o godz. 10.00 i 12.00 Suma odpustowa. Mszy Św. przewodniczyć będzie  Ks. Kan. Janusz Kowalski. Proszę Służbę Liturgiczną o udział w Uroczystości. Po Mszy Św. Litania do Serca Jezusowego oraz procesja dookoła Kościoła. Proszę o pomoc w procesji.
 4. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy do wtorku połączone z Mszą Św. o godz. 17.00
 5. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I Piątek, I Sobotę miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00, a o godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie okazja do spowiedzi św. Msza Św. o godz. 16.00.
 7. W sobotę o godz. 16.00 Msza Św. Ślubna. Prośmy Boga przez wstawiennictwo Maryi za zawierających związek małżeński, aby rodzinę którą zakładają kształtowali na wzór Św. Rodziny. Zdrowaś Maryjo… Królowo rodzin…
 8. W kancelarii Parafialnej można nabyć prasę katolicką Niedziela w cenie 6 zł oraz książki o tematyce religijnej. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
 9. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna przez pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
 10. W związek małżeński pragną wstąpić:

  Dariusz Góra, stan wolny,  parafia tutejsza
  Sylwia Maria Fajkowska, stan wolny,  parafia Jabłonowo Pomorskie.

  Kto by wiedział o przeszkodach mogących zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego powinien to zgłosić do proboszcza w kancelarii parafialnej.