Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 19.07.2020

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli oraz za dar kwiatów od naszego najmłodszego małżeństwa, którzy wczoraj zawarli sakramentalny związek małżeński.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekoracje w naszym Kościele Parafialnym.
 3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Katecheza liturgiczna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. po Mszy Św.
 4. W sobotę wspominamy Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących oraz św. Jakuba Apostoła. Wszystkich co podróżują zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00. Po Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Ofiary z poświęcenia przeznaczone są zakup pojazdów dla Misjonarzy przez MIVA Polska.
 5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na ubezpieczenie naszych świątyń i cmentarzy oraz domu parafialnego. Proszę o zrozumienie i poczucie odpowiedzialności za nasze dobra parafialne.
 6. W kancelarii Parafialnej można nabyć prasę katolicką Niedziela w cenie 6 zł oraz książki o tematyce religijnej. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej. Pamiętajmy, że lektura prasy katolickiej wpływa na nasz rozwój duchowy i pogłębia wiedzę i tożsamość o Kościele.
 7. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna przez pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
 8. Przypominam o zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych w Kościele, szczególnie o zasłanianiu ust i nosa.
 9. Witam serdecznie naszego przyjaciela O. Ryszarda w naszej wspólnocie parafialnej, który będzie wspierał nas swoją obecnością i modlitwą. Zachęcam i proszę o intencje mszalne w których O. Ryszard będzie odprawiał Msze Św.
 10. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Marcina Hebę. Zdrowaś Maryjo…
 11. W tym tygodniu wspominamy:

– środa – Św. Maria Magdalena

– czwartek – Św. Brygida, patronka Europy

– piątek – Św. Kinga, dziewica

– sobota – św. Jakub Apostoł.