Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 27.12.2020

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę remontowo – budowlaną.
 2. Bóg zapłać za wszelkie dary złożone na stół wigilijny.
 3. Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy bezinteresownie przyczynili się do sprzątania oraz wystroju Kościoła parafialnego na Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za dar serca i choinek państwu Krupskim i Komorowskim oraz panom i paniom za pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu Kościoła. Szczególne składam Bóg zapłać pani Kasi, za pomysł dekoracji oraz za pomoc w graniu podczas świąt.
 4. Dziękuję za przygotowanie świątyni w Konojadach na przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.
 5. Moi kochani przypominam, że ofiary ze żłóbka przekazane będą na misje. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 6. W czwartek ostatni dzień roku. Pamiętajmy, aby przeżyć go w zastanowieniu się jaki ten rok był, a jaki ma być następny? W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. o godz. 10.00 w Lembargu i 11.30 w Konojadach. Jest to zarówno Światowy Dzień Pokoju.
 7. Moi kochani. Z racji, tego, że od 02 stycznia rozpoczynają się wizyty duszpasterskie, nieco w innej formie co zawsze, msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 13.30, a w sobotę o godz. 9.00 na które zapraszam parafian z danej trasy kolędowej, szczególnie tych, którzy z różnych przyczyn w tym dniu nie przyjmą księdza z wizytą duszpasterską. Na Mszy Św. zostanie pobłogosławiona rodzina oraz woda, którą można poświęcić swoje domostwa. Po Mszy Św. rozpocznę kolędowanie do pozostałych rodzin zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Przypominam, że w tym roku wyjątkowo posiłków nie będzie. Troska o wspólnotę parafialną i dzieła prowadzone przez Parafię, a w nadchodzącym roku 2021 chcemy kontynuować renowację Ołtarza Głównego może być wyrażona przez złożenie ofiar podczas Mszy Św. kolędowej albo kolędy. Ofiary można także złożyć wpłacając na konto podane na parafialnej stronie internetowej i w kancelarii.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek 15 min. przed Mszą Św. o godz. 10.00. 
 9. W kancelarii parafialnej można rezerwować intencje Mszy Św. na nowy rok. Można także będzie to uczynić podczas wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która dzisiaj jest numerem świątecznym z dodatkami w cenie 10 zł. Jest także Zwiastun Różańcowy.
 11. Można przedłużać prenumeratę prasy katolickiej na przyszły rok.
 12. W tym tygodniu wspominamy:
  – poniedziałek – Św. Młodzianków, Męcz.
 13. Plan kolęd (rozpoczynam w tygodniu od godz. 13.30, a w sobotę od godz. 9.00 Mszą Św.):

  02.01. (sobota) – Bukowiec lewa strona
  04.01. (poniedziałek) – Bukowiec pod Książki
  05.01. (wtorek) – Bukowiec centrum
  06.01. (środa) – nie ma kolędy
  07.01. (czwartek) – Bukowiec prawa strona

  Na godz. 13.30 proszę o transport, a w sobotę o godz. 09.30.

  08.01. (piątek) – Konojady pod Górale i Kamień
  09.01. (sobota) – Konojady centrum (całość)
  11.01. (poniedziałek) – Konojady dworzec
  12.01. (wtorek) – Konojady pod Prezydium
  13.01 (środa) – Konojady pod las
  14.01. (czwartek) – Konojady pod Tomki i Tomki

  Do Konojad proszę o transport na godz. 13.10, a w sobotę godz. 08.30 ponieważ Msze Św. będą odprawiane w Kościele w Konojadach.