Jak co roku mogliśmy przeżyć Boże Ciało i Oktawę tej Uroczystości. Każdego dnia na Mszy Św. z procesją gromadziła się rodzina parafialna, aby oddać cześć Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie. Były dzieci, które sypały kwiatki, byli wierni co okazali swoją wiarę w Chrystusa, który daje nam się w Eucharystii. Ks. Proboszcz na zakończenie oktawy w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa podziękował wszystkim za wiarę i modlitwę, a szczególnie dzieciom, które tak licznie w tym roku towarzyszyły Panu Jezusowi i ich rodzicom, że zmotywowali swoim przykładem życia do ukochania Pana Jezusa. Jak to Ks. Proboszcz powiedział: „Widok taki to miód na moje serce”. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki upominek. Wszystkim za wszystko serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.