Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 13.06.2021

1. Bóg zapłać wszystkim za przeżycie Oktawy Bożego Ciała, za piękne świadectwo wiary dzieci, a przede wszystkim dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziewczynkom za sypanie kwiatów, strażakom OSP Bukowiec, paniom i panom co nosili obrazy i chorągwie. Za waszą modlitwę składam Bóg zapłać.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekorację do naszej świątyni na Odpust parafialny. Polecam ją waszej ofiarności.
  3. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NSPJ. Litania do NSPJ w tygodniu połączona z Mszą Św., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
  5. Zachęcam także do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  6. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna przez pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
  7. W związek małżeński pragną wstąpić:

Paweł Stefan Czyżykowski, st. wolny, zamieszkały parafia Jabłonowo Pomorskie
    Julia Fokt, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.

– poniedziałek – bł. Michał Kozal, bp, męcz.
    – czwartek – Św. Brat Albert Chmielowski, zak.
  9. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.