Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 20.06.2021
www.parafia-lembarg.pl

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekorację do naszej świątyni na Odpust parafialny. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Polecam ją waszej ofiarności.
  2. W piątek zapraszam 15 min. przed Mszą Św. na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość NMP Nieustającej Pomocy głównej patronki naszej diecezji. Dlatego w niedzielę, a nie w środę, 15 min. przed Mszą Świętą o godz. 8.00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na którą serdecznie zapraszam.
  4. W przyszły wtorek (29.06) przeżywać będziemy nasz odpust parafialny Śśw. Apostołów Piotra i Pawła. Dlatego w sobotę o godz. 10.00 zapraszam wszystkich parafian kochających Pana Jezusa i Jego Matkę, do pomocy w sprzątaniu kościoła oraz wokół niego, na nasz Odpust Parafialny. Szczegóły przeżycia tej Uroczystości podam w przyszłą niedzielę. Zachęcam do korzystania ze spowiedzi odpustowej od wtorku do soboty pół godz. przed Mszą Św.
  5. Do skrzynki pod chórem, lub w kancelarii parafialnej można składać ofiary na kwiaty i dekoracje związane z Odpustem Parafialnym.
  6. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NSPJ. Litania do NSPJ w tygodniu połączona z Mszą Św., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
  7. Zachęcam także do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela oraz do odebrania Zwiastunów Różańcowych. Dostaliśmy rachunek za Zwiastun Różańcowy, dlatego proszę Żywy Różaniec o wpłaty na ten cel.
  8. We wtorek zapraszam na ostatnie pożegnanie o godz. 10.30 ś. p. Zofii Lewandowskiej w Kościele Parafialnym. Po Mszy Św. odprowadzimy ciało naszej zmarłej siostry na cmentarz w Konojadach.
  9. W związek małżeński pragną wstąpić:

Paweł Stefan Czyżykowski
    , st. wolny, zamieszkały parafia Jabłonowo Pomorskie
    Julia Fokt, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.

– poniedziałek – św. Alojzy Gonzaga, zak.
    – czwartek – Uroczystość Narodzin Św. Jana Chrzciciela
  11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.