Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021
www.parafia-lembarg.pl

 1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość NMP Nieustającej Pomocy głównej patronki naszej diecezji. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu Ks. Biskupie Wiesławie. Jest to też dzień papieski.
 2. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu świątyni i wokół niej, przed naszym odpustem wszystkim Tym, którzy rozumieją wymiar tej Uroczystości.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę remontowo – budowlaną.
 4. We wtorek przeżywać będziemy nasz odpust parafialny Śśw. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 10.00 i Suma Odpustowa o godz. 12.00. Proszę na Sumę o pomoc w procesji i liczne uczestnictwo w tej ważnej Uroczystości dla naszej Rodziny Parafialnej. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi w poniedziałek od godz. 16.00.
 5. W poniedziałek po Mszy Św. zapraszam Służbę Liturgiczną i dziewczynki „Służebnice Maryi” na spotkanie przygotowujące do naszego odpustu. Zachęcam i zapraszam chłopców i dziewczynki do służby Panu Jezusowi i Maryi przy ołtarzu.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek będę odwiedzał chorych od godz. 9.00. Spowiedź I piątkowa od godz. 15.00, którą rozpoczniemy Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
 7. 9 lipca odbędą się nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
 8. Do skrzynki pod chórem, lub w kancelarii parafialnej można składać ofiary na kwiaty i dekoracje związane z Odpustem Parafialnym.
 9. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NSPJ Litania do NSPJ w tygodniu połączona z Mszą Św., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela oraz do odebrania Zwiastunów Różańcowych. Dostaliśmy rachunek za Zwiastun Różańcowy, dlatego proszę Żywy Różaniec o wpłaty na ten cel.
 11. W związek małżeński pragną wstąpić:
  Dariusz Zimnowłodzki, st. wolny, zamieszkały parafia tutejsza
  Ewa Jankowska, st. wolny, zamieszkała Nieżywięć.

  Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
 12. W tym tygodniu wspominamy:
  – sobota – Święto Św. Tomasz Apostoł
 13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli  NMP Nieustającej Pomocy i całego Tygodnia.