Jak co roku 29 czerwca odbył się nasz odpust parafialny. Sumie odpustowej przewodniczył o. Włodzimierz Kowalski OFM Con. W homilii ukazał piękno opowiedzenia się za Chrystusem, nawet wtedy kiedy inni tego nie rozumieją. Podkreślił jednocześnie, że „Jeżeli już się opowiesz za Chrystusem, to musisz być odpowiedzialny za Kościół, za swojego kapłana, którego na Twojej drodze stawia Bóg”. Po Mszy Św. odbyła się procesja dookoła Kościoła, zabrzmiały dzwony obwieszczające radość z posiadania naszych patronów oraz wyśpiewaliśmy Te Deum. Po raz pierwszy w historii naszej parafii służyły dziewczynki z grupy „Służebnice Maryi”, które założył nasz Ks. Proboszcz. Po Mszy Św. kapłani oraz zaproszeni goście udali się do plebani na wspólny posiłek.