Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021

www.parafia-lembarg.pl

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj do puszek na kwiaty i dekoracje w naszym Kościele Parafialnym. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Polecam ją waszej ofiarności. Zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym, jako odpowiedź na apel Przewodniczącego KEP. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w usunięciu skutków po burzy, która nawiedziła nas w minionym tygodniu.
  2. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. W niedzielę wspominamy Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących oraz św. Jakuba Apostoła. Wszystkich co podróżują zapraszam na Msze Św., po każdej z nich poświęcenie pojazdów.
  4. 01. sierpnia kolekta przeznaczona będzie na ubezpieczenie naszych świątyń i cmentarzy oraz domu parafialnego. Polecam ją waszej ofiarności.
  5. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  6. W związek małżeński pragną wstąpić:

Grzegorz Angowski, st. wolny, zamieszkały parafia Osieczek
    Sylwia Wiśniewska, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Adam Strzyżewski, st. wolny, zamieszkały parafia Grudziądz
    Adrianna Magdalena Orłowska, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza

Dawid Żerek, st. wolny, zamieszkały parafia Amsterdam
    Karolina Orłowska, st. wolny, zamieszkała parafia Amsterdam

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.

– czwartek – Św. Maria Magdalena
    – piątek – Św. Brygida, patronka Europy
    – sobota – Św. Kinga, dziewica
    8. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.