Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 08.08.2021

www.parafia-lembarg.pl

1. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszam wszystkich parafian do Mileszew na koncert Orkiestr Dętych z Chełmna.
  2. W niedzielę 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kłosów, ziół, kwiatów, owoców, warzyw i wieńców żniwnych przyniesionych do Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna. Za wasze ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Trwa remont kostnicy. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary składane na ten cel. Dziękuję wszystkim za zrozumienie, że kostnica wyłączona jest chwilowo z użytku.
  5. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. W tym tygodniu kancelaria jest nieczynna z powodu urlopu proboszcza.
  7. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  8. W związek małżeński pragną wstąpić:

Dobrzyński Tomasz Andrzej, st. wolny, zamieszkały parafia tutejsza;
    Monika Katarzyna Florko, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
    – poniedziałek – św. Teresa Benedykta od Krzyża, zakonnica, patronka Europy
    – wtorek – św. Wawrzyniec, diakon
    – środa – św. Klara z Asyżu
    – sobota – św. Maksymilian Maria Kolbe, męcz.
  10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.