Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021

www.parafia-lembarg.pl

1. Dzisiaj w Polsce przeżywamy Beatyfikację Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego i Marki Róży Czackiej oraz Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  2. Bóg zapłać za wasze ofiary złożone dzisiaj na kolektę inwestycyjną oraz do puszek na WSD w Toruniu.
  3. Pragnę serdecznie podziękować p. Basi – sołtys wsi Mileszewy, za zorganizowanie pięknego we wrażenia pikniku integracyjnego. Na jej ręce składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy się włączyli w organizację i przeprowadzenie tego dzieła. Wszystkim za obecność, wspólną Mszę Św. i spotkanie składam wielkie Bóg zapłać.
  4. Bóg zapłać p. Tomkowi za wyczyszczenie i odnowienie pomnika przy bocznym wejściu do Kościoła. W trakcie renowacji jest pomnik ks. Jana Bony.
  5. W dniach 13.09 – 18.09 przeżywamy Tydzień Wychowania. Będziemy w tych dniach modlić się za dzieci, młodzież i wychowawców.
  6. W środę 15 min przed Mszą Św. o godz. 17.00 zapraszam na Nowennę do NMP Lembarskiej Nieustającej Pomocy. W tym dniu wspominamy 10 rocznicę śmierci ks. Mirka Kwiatkowskiego. Zdrowaś Maryjo…
  7. w czwartek po Mszy Św. zapraszam na spotkanie Służbę Liturgiczną i Służebnice Maryi.
  8. W sobotę po Mszy Św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w związku z nawiedzeniem Obrazu Św. Rodziny w naszej Parafii. Polecam ją waszej Ofiary. W kancelarii parafialnej do nabycia są zdjęcia obrazu Św. Rodziny, które zostaną poświęcone w dniach nawiedzenia Obrazu.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kostnicy.
  11. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która jest wyłożona na ołtarzu NMPNP.
    – poniedziałek – Św. Jan Chryzostom – bp, dr K-ła
    – środa – NMP Bolesnej
    – czwartek – Św. Korneliusz, pp; Cyprian bp, męcz
    – sobota – Św. Stanisław Kostka, Patron Polski i Młodzieży – święto.
  13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.