PROGRAM PEREGRYNACJI OBRAZU ŚWIĘTEJ RODZINY

W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W LEMBARGU

PARAFIALNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA MAŁŻEŃSTW I RODZIN: ŻYĆ, JAK ŚWIĘTA RODZINA

I DZIEŃ.

17.50 – Powitanie Obrazu.

Ok. 19.00 Różaniec prowadzony przez rodziny naszej parafii. Warta honorowa OSP naszej parafii do zakończenia czuwania.

20.30 – Wieczór Uwielbienia – czuwanie Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz tej, która oczekuje w tym roku przyjęcia sakramentu.

21.00 – Apel Jasnogórski z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i zawierzeniem rodzin naszej parafii oraz czuwanie.

22.00 – Zakończenie czuwania. Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

II DZIEŃ.

8.00 – Rozpoczęcie czuwania. Różaniec prowadzony w intencji rodzin prowadzony przez Żywy Różaniec naszej parafii.

9.00 – Czuwanie dzieci z całej parafii z modlitwą dzieci za rodziców.

10.00 – Msza Św. w Konojadach.

Nabożeństwo do Św. Józefa z modlitwą za Ojców i Matki.

11.30 – indywidualne nawiedzenie Obrazu Św. Rodziny w Kościele Parafialnym.

15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronka do Bożego Miłosierdzia intencji małżeństw i rodzin.

16.00 Msza święta dziękczynna z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.

Po Mszy św. Uroczysty Akt Zawierzenia Rodzin Świętej Rodzinie.

Błogosławieństwo obrazów i obrazków Świętej Rodziny.

Ok. 17.30 Pożegnanie i przewóz Obrazu Świętej Rodziny. Procesja z Obrazem do samochodu kaplicy. Ksiądz Proboszcz i przedstawiciele parafii zawożą Obraz Świętej Rodziny do kolejnej parafii.