27 września 2021 parafię św. Apostołów Piotra i Pawła nawiedziła kopia obrazu Św. Rodziny. Mszy Św. na powitanie odprawił Ks. Bp Andrzej Suski. W słowie skierowanym do wiernych ukazał wzór Św. Rodziny na dzisiejsze czasy, w których powoli zanika Boży plan ludzkiej rodziny. Trzeba na nowo spojrzeć na rodzinę jako Pierwszy Kościół, w której kształtuje się wiara i życie. W rodzinie Bogiem silnej należy upatrywać nadzieję na silne społeczeństwo podążające do celu, którym jest życie wieczne. Po Mszy Św. rodziny zgromadzone w świątyni odmówiły modlitwę różańcową i intencji rodzin naszej parafii. O 20.30 zgromadzona młodzież oddała cześć Bogu przez uwielbienie modlitwą i śpiewem. O 21.00 wszyscy zgromadzeni odśpiewali Apel Jasnogórski i w modlitwie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zawierzyli Siebie i swoje rodziny. Czuwanie zakończyło się Błogosławieństwem o godz. 22.00.