II dzień Nawiedzenia obrazu Św. Rodziny rozpoczęliśmy o godz. 8.00 różańcem prowadzonym przez Rodzinę Żywego Różańca naszej parafii. O godz. 9.00 wraz z dziećmi i ich przybyłymi rodzicami modliliśmy się za dzieci i młodzież, aby trwała mocno w wierze, nawet kiedy świat proponuje inne rozwiązania. O godz. 10.30 wraz z honorową asystą druhów przejechaliśmy z obrazem do Konojad, aby we Mszy Św. zawierzyć nasze rodziny modląc się o jedność i pokój w naszej rodzinie parafialnej, która jest rodziną rodzin. W nabożeństwie do Św. Józefa modliliśmy się za nasze Matki i naszych Ojców, aby mężnie przekazywali prawdy Ewangelii i wychowywały dzieci na chwałę Boga. Po Mszy Św. powróciliśmy z obrazem do Kościoła parafialnego, gdzie każdy indywidualnie mógł nawiedzić obraz i zanieść swoje modlitwy do Boga. O godz. 15.00 przed Najświętszym Sakramentem, w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, prosiliśmy o przebaczenie grzechów, które popełniliśmy w naszych rodzinach przeciwko Miłości Bożej. O godz. 16.00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. podczas której zawierzyliśmy w Uroczystym Akcie nasze rodziny. to wspaniałe wydarzenie, małżonkowie naszej parafii odnowili wobec siebie przyrzeczenia małżeńskie. Po Mszy Św. Ks. proboszcz wraz z wyróżnioną rodziną odwiózł obraz do parafii Kruszyny i jeszcze raz podziękował Bogu za wspaniałe duchowe przeżycie dnia nawiedzenia obrazu Św. Rodziny.