1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych zgromadziła wielu z nas przy grobach naszych zmarłych. W tym roku także i w naszej parafii mogliśmy licznie zgromadzić się na naszych cmentarzach. O godz. 9.30 rozpoczęliśmy uroczyście nasze modlitwy za zmarłych na cmentarzu w Konojadach, gdzie Ks. Proboszcz po modlitwach poświęcił groby. Po procesji na cmentarzu przeszliśmy do Kościoła, gdzie sprawowana była Msza Św. O godz. 11.30 przy grobach Kapłanów rozpoczęły się modlitwy, poświęcenie grobów i udaliśmy się procesyjnie na nowy cmentarz, gdzie modliliśmy się za naszych zmarłych i wszystkich, których wiarę zna Bóg. Po procesji odprawiona została Msza Św. za zmarłych parafian, szczególnie za tych, którzy odeszli w minionym roku i tych, których polecaliśmy w wypominkach jednorazowych. Ks. Proboszcz zachęcił swoją rodzinę parafialną, aby w najbliższych dniach ofiarowali swoje modlitwy, ale nadto uzyskane odpusty za naszych zmarłych. Po zakończonych uroczystościach Ks. Proboszcz udał się na groby kapłanów, którzy służyli w parafii, pomodlił się oraz złożył kwiaty i zapalił znicze. Potem udał się na groby swoich bliskich oraz nawiedził grób swojego proboszcza, ks. Prałata Gerarda Gromowskiego, którego wspierał w posłudze jako wikariusz w Lisewie przed przybyciem do naszej parafii.