Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Zwykłą 20.02.2022

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele Parafialnym.
  2. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Polecam ją Waszej ofiarności i składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek 15 min. przed Mszą Św. zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Chciałbym już dzisiaj zaprosić całą rodzinę parafialną na rekolekcje wielkopostne, które rozpoczną się w I niedzielę Wielkiego Postu (6 – 9 Marca). Proszę zarezerwujcie sobie czas, aby wyciszyć się i duchowo przygotować się do przeżycia tego świętego czasu. Można rezerwować intencje Mszy Św. w Konojadach i Lembargu. Program rekolekcji podam w przyszłą niedzielę.
  6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  7. W minionym czasie na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy: śp. Bożenę Szulc, śp. Kazimierę Szymańską i śp. Krystynę Bukała. Zdrowaś Maryjo…
    – wtorek – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła;
    – środa – Bł. Stefan Wincenty Frelichowski, męcz;
    – czwartek – Św. Polikarp, bp, męcz.
  9. Podczas ostatnich wichur naszą parafię nie ominęło nieszczęście. Powalone zostały dwa drzewa na naszym cmentarzu. Dzięki pomocy strażaków z Jabłonowa udrożniono przejazd i wejście na cmentarz. Jednak pozostało drzewo, które uszkodziło pomniki i zniszczyło ogrodzenie na cmentarzu. W poniedziałek proszę zorganizowanie się i pomoc w uporządkowaniu cmentarza wszystkich parafian dobrej woli, którzy posiadają piły oraz sprzęt do przewiezienia pozostałego drzewa. Nawiedzając cmentarz proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.
  10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego tygodnia.