Moi Kochani. Jak już Was poinformowałem w niedzielę, że w czasie ostatnich wichur, które przeszły nad naszym krajem, nie ustrzegliśmy się ich skutków w naszej parafii. W minioną sobotę dotknęło to szczególnie naszego parafialnego cmentarza w Lembargu. Poprosiłem parafian dobrej woli o pomoc w posprzątaniu tego, co każdy mógł zobaczyć: powalonych drzew, rozbitych pomników, zniszczonego ogrodzenia…. Na prośbę i pomoc przybyła ekipa pań, które odstawiły swoje obowiązki w domach i panów, którzy zostawili gospodarstwa, aby przywrócić do porządku nasz cmentarz z powalonych drzew, porozbijanych zniczy i porozrzucanych przez wiatr różnych śmieci. Już dzisiaj za pośrednictwem strony parafialnej pragnę podziękować Bogu i Wam, którzy odpowiedzieliście na moją prośbę. Chcąc podziękować, chciałbym zacząć od pań. Dziękuję paniom: Kasi, Basi, Zosi, Grażynce za wielkie serce i pomoc. Panom z Bukowca: Rysiowi, Bogdanowi, Sławkowi, Irkowi, Darkowi, Radkowi, Tomkowi, Waldkowi i z Lembarga: Jurkowi i Tomkowi. Za użyczony sprzęt, pomysł i zorganizowanie całej akcji, składam serdeczne Bóg Zapłać. Matce Naszej Pani Lembarskiej powierzam wszystkich Jej Matczynej opiece. Bóg zapłać. Wasz Ks. Proboszcz Waldemar Milewski.