1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę remontowo – budowlaną i do puszek na WSD w Toruniu.
 2. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św.
 3. W tym tygodniu przypadają I. Piątek i I. Sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. O godz. 15.00 zapraszam na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie spowiedź pierwszo piątkowa. Droga Krzyżowa o godz. 16.00, a po Drodze Krzyżowej Msza Św. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W sobotę zapraszam na godz. 16.00 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca NMP, szczególnie siostry z Żywego Różańca na Mszę Św. w ich intencji. Jest to zarówno Dzień Skupienia Żywego Różańca.
 4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania ze szkół ponad podstawowych (tzw. grupa I), a na godz. 11.00 ze szkoły podstawowej (tzw. grupa II). Proszę przynieść ze sobą indeksy.
 5. W Wielki Piątek będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie w kancelarii parafialnej wszystkich, którzy nie mogą z racji choroby, czy wieku przybyć do Kościoła, a pragną przystąpić do spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
 6. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 7.30. Zapraszam i zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Za uczestnictwo można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. Przypominam, że od soboty Msze Św. odprawiane w tygodniu będą o godz. 17.00 (czas letni). W sobotę Msza Św. jest odprawiana z formularza niedzielnego.
 8. Przed ołtarzem znajduje się skrzynka JAŁMUŻNA POSTNA, do której można składać ofiary na rzecz ubogich.
 9. W kancelarii parafialnej można odbierać kartki do spowiedzi św. wielkanocnej oraz zakupić świece wielkanocne – paschaliki. Nie bądźmy obojętni, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, na los najbardziej potrzebujących. Nie mówmy, że pomagamy, pokażmy to wszystkim przez drobny gest zakupienia świecy Caritas.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która wyłożona jest na ołtarzu MBNP oraz w kancelarii parafialnej.
 11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i kolejnego tygodnia Wielkiego Postu.

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę remontowo – budowlaną i do puszek na WSD w Toruniu.
 2. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św.
 3. W tym tygodniu przypadają I. Piątek i I. Sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. O godz. 15.00 zapraszam na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie spowiedź pierwszo piątkowa. Droga Krzyżowa o godz. 16.00, a po Drodze Krzyżowej Msza Św. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W sobotę zapraszam na godz. 16.00 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca NMP, szczególnie siostry z Żywego Różańca na Mszę Św. w ich intencji. Jest to zarówno Dzień Skupienia Żywego Różańca.
 4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania ze szkół ponad podstawowych (tzw. grupa I), a na godz. 11.00 ze szkoły podstawowej (tzw. grupa II). Proszę przynieść ze sobą indeksy.
 5. W Wielki Piątek będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie w kancelarii parafialnej wszystkich, którzy nie mogą z racji choroby, czy wieku przybyć do Kościoła, a pragną przystąpić do spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
 6. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 7.30. Zapraszam i zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Za uczestnictwo można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. Przypominam, że od soboty Msze Św. odprawiane w tygodniu będą o godz. 17.00 (czas letni). W sobotę Msza Św. jest odprawiana z formularza niedzielnego.
 8. Przed ołtarzem znajduje się skrzynka JAŁMUŻNA POSTNA, do której można składać ofiary na rzecz ubogich.
 9. W kancelarii parafialnej można odbierać kartki do spowiedzi św. wielkanocnej oraz zakupić świece wielkanocne – paschaliki. Nie bądźmy obojętni, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, na los najbardziej potrzebujących. Nie mówmy, że pomagamy, pokażmy to wszystkim przez drobny gest zakupienia świecy Caritas.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która wyłożona jest na ołtarzu MBNP oraz w kancelarii parafialnej.
 11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i kolejnego tygodnia Wielkiego Postu.