Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu 03.04.2022

1. W przyszłą Niedzielę przypada Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej, którą rozpoczynamy Wielki Tydzień.
  2. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna oraz zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego w Kościele Parafialnym. Polecam je waszej ofiarności.
  3. W środę serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z naszej parafii wraz z rodzicami na godz. 16.30 na różaniec połączony z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej oraz na Mszę Św. sprawowaną w ich intencji.
  4. W środę również po Mszy Św. zapraszam ministrantów i służebnice Maryi na  zbiórkę. Obecność obowiązkowa.
  5. W Lembargu Droga Krzyżowa w piątek połączona z Mszą Świętą o godz.16.30.
  6. Kolekta z Drogi Krzyżowej przeznaczona będzie na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Gorzkie Żale o godz. 7.30. Zapraszam i zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Za uczestnictwo można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  8. Spowiedź wielkanocna z udziałem zaproszonych kapłanów, odbędzie się w sobotę 09.04.2022r. o godzinie 13.00 w Konojadach i 15.30 w Lembargu. Zachęcam aby skorzystać z sakramentu Pokuty i Pojednania, aby godnie przeżyć Święta Zmartwychwstania Chrystusa.
  9. Przypominam, że w sobotę Msza Św. o godz. 17.00 jest odprawiana z formularza niedzielnego dla osób, które z poważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.
  10. Przed ołtarzem znajduje się skrzynka JAŁMUŻNA POSTNA, do której można składać ofiary na rzecz ubogich.
  11. W kancelarii parafialnej można odbierać kartki do spowiedzi św. wielkanocnej oraz zakupić świece wielkanocne.
  12. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która dostępna jest w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i kolejnego tygodnia Wielkiego Postu.