Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 17.04.2022

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak pięknie posprzątali Świątynię, za wyprane dywany,  za udekorowanie naszego Kościoła na przeżywanie Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać OSP z Bukowca i Konojad za pełniącą straż przy grobie w Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Szczególne podziękowania składam Służbie Liturgicznej i Służebnicom Maryi oraz Wam wszystkim za uczestnictwo w tych świętych dniach.
  2. Bóg zapłać za wasze ofiary złożone na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Dzięki waszej ofiarności możemy cieszyć się nowymi dekoracjami i wystrojem świątyni oraz plebanii.
  3. Jutro drugi dzień Uroczystości Wielkanocnej. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  4. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli jest kolektą remontowo – budowlaną. Polecam ją waszej ofiarności.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 9.30. Jest też dzień święta Caritas. W tym dniu zbieramy do puszek na cele charytatywne Caritas.
  7. W kancelarii parafialnej można rezerwować intencje Mszy Św. na bieżący rok oraz można jeszcze odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej, która trwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
  8. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która wyłożona jest na ołtarzu MBNP oraz w kancelarii parafialnej.
  9. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli Zmartwychwstania i całego Tygodnia.