Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022

 1. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy posprzątali i przygotowali naszą świątynię na przeżywanie dzisiejszej niedzieli.
 2. Za tydzień przypada Niedziela Zesłania Ducha Św. Kończy się okres Wielkanocny. Spowiedź wielkanocna trwa do Niedzieli Trójcy Św. (12 czerwiec 2022).
 3. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W tym tygodniu przypadają I. Piątek i I. Sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. O godz. 15.00 zapraszam na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie spowiedź pierwszo piątkowa, a o godz. 16.00 Msza Św. W sobotę zapraszam na godz. 16.00 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca NMP, szczególnie siostry z Żywego Różańca na Mszę Św. w ich intencji. Jest to zarówno Dzień Skupienia Żywego Różańca.
 5. We wtorek, środę i czwartek po Mszach Św. o godz. 17.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. W związku z tym wyjątkowo kancelaria czynna będzie o godz. 16.00.
 6. W sobotę o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie formacyjne młodzież do bierzmowania z gr. I, a o godz. 11.00 młodzież z gr. II.
 7. Nabożeństwa majowe, a od środy czerwcowe do NSPJ, od poniedziałku do soboty połączone ze Mszą Św. o godz. 17.00. W niedzielę litanię odmawiać będziemy po Mszy Św. o godz. 8.00.
 8. W dniach 30.05 – 04.06 przeżywamy Dni modlitw o dary Ducha Św.
 9. Przypominam, że Msza Św. w sobotę odprawiana jest z formularza niedzielnego.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która jest do zakupienia w cenie 8 zł w kancelarii parafialnej.
 11. W tym tygodniu wspominamy:
  – wtorek – święto Nawiedzenie NMP;
  – piątek – Św. Karol Lwanga i Tow. Męcz.
 12. W tym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy ś.p. Halinę Rdzak oraz ś.p. Martę Gardocką. Zdrowaś Maryjo…
 13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.