29 czerwca przeżywaliśmy w Uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła – patronów naszej parafii. Mszy Św. przewodniczył i wygłosił Słowo Boże O. prof. Ryszard Rybka OP, który przybył z Rzymu, aby towarzyszyć naszej radości. W kazaniu ukazał Apostołów jako książęta wybranych przez Chrystusa na świadków Ewangelii. Nasi patronowie dają nam siłę, aby wyznać swoim życiem, że Chrystus jest nie tylko Panem, ale i Miłością całego naszego życia. Po Mszy Św. odmówiliśmy litanię do Serca Pana Jezusa i oddaliśmy chwałę Chrystusowi w procesji wokół Kościoła. Po błogosławieństwie Ks. Proboszcz podziękował wszystkim za przeżycie duchowej uczty i zaprosił wszystkich przybyłych kapłanów z dekanatu na dziękczynienie przy wspólnym stole w plebanii. Bóg zapłać za wszelkie Łaski, które mogliśmy otrzymać za wstawiennictwem św. Piotr i Pawła.