Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła 10.07.2022

1. Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni oraz za ofiary złożone dzisiaj na kolektę inwestycyjną.
  2. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka Św. S. Faustyny.
  3. Bóg zapłać delegacjom z parafii za wasze świadectwo wiary podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech każdy z Nas odpowie przed Bogiem, ile dał z Siebie dla Chrystusa.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w naszym Kościele Parafialnym.
  5. Już dziś informuję, że 31. lipca kolekta przeznaczona będzie na ubezpieczenie naszych świątyń i cmentarzy oraz domu parafialnego. Polecam ją waszej ofiarności.
  6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
  7. Zapraszam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 01.08 – 12.08.2022. Wyjście z Jabłonowa 1 sierpnia. Więcej informacji u przewodnika grupy zielonej Ks. Mateusza Wiśniewskiego pod nr tel. 698 266 465.
  8. W związek małżeński pragną wstąpić:

Marcin Mateusz Polak, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
    Joanna Wiśniewska, st. wolny, zamieszkała par. tut;

Łukasz Łęgowski, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
    Angelika Łęgowska, st. wolny, zamieszkała par. Jabłonowo Pom.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to w kancelarii pjarafialnej.
    – poniedziałek – Święto św. Benedykt Opat, patron Europy
    – wtorek – Św. Brunon z Kwerfurtu, bp., męcz.;
    – środa – Śśw. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    – piątek – Św. Bonawentura, bp., dr Kła;
    – sobota – NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
  10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.