Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 24.07.2022

1. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni do przeżywania dzisiejszej niedzieli.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę remontowo – budowlaną.
  3. Jutro wspominamy Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących oraz św. Jakuba Apostoła. Po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Zebrane ofiary przy tej okazji będą przeznaczone na zakup transportu dla polskich misjonarzy.
  4. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Lembarskiej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka s. Faustyny.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na ubezpieczenie naszych świątyń, cmentarzy oraz domu parafialnego. Polecam ją waszej ofiarności.
  6. W sierpniu wyjątkowo odwiedzę chorych w I sobotę miesiąca (06 sierpień).
  7. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  8. W związek małżeński pragną wstąpić:

Łukasz Piotr Krawiec, st. wolny, zamieszkały parafia Olsztyn
    Aurelia Ucińska, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
  9. Zapraszam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 01.08. – 12.08.2022. Wyjście 1. sierpnia o godz. 9.00 sprzed Kościoła św. Wojciecha. Spotkanie organizacyjne i zapisy odbędą się w sobotę 30 lipca po mszy Św. o godz. 18.00 w parafii Jabłonowo – Zamek. Więcej informacji u przewodnika grupy zielonej Ks. Mateusza Wiśniewskiego pod nr tel. 698 266 465. Proszę jednocześnie o informację, kto udaje się na pielgrzymi szlak z naszej parafii.
    – poniedziałek – Św. Jakub, Ap.;
    – wtorek – św. Joachim, Anna rodzice NMP;
    – piątek – Św. Marta, Maria, Łazarz;
  11. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Mirosława Klimek. Zdrowaś Maryjo…
  12. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.