Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022

1. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni i wokół niej do przeżywania dzisiejszej niedzieli oraz za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele parafialnym.
  2. Serdecznie podziękowania składam wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Mszy Św. Dożynkowej w Konojadach.
  3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 16.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka św. S. Faustyny.
  4. W piątek przeżywamy uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszy Św. o godz. 17.00 odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. Nie obowiązuje post piątkowy.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Polecam ją waszej ofiarności.
  6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
    – poniedziałek – NMP Królowej;
    – środa – św. Bartłomiej, Ap.;
    – Piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej;
    – sobota – św. Monika
  8. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.