Dzisiaj w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata nasza rodzina parafialna przeżywała podwójną Uroczystość. Na sumie chłopcy, którzy już posługiwali przy ołtarzu, uroczyście złożyli przysięgę i zostali przyjęci do Służby Liturgicznej. Podczas przyjęcia szatę liturgiczną minstranta – komżę z dumą założyły mamy, jako znak, że oddają swoich synów na służbę Panu Jezusowi Chrystusowi – Królowi Wszechświata. Modliliśmy się, aby nasi ministranci służyli na chwałę Boga i pożytek ludzi. Ks. Proboszcz pogratulował naszym ministrantom, złożył życzenia i podziękował rodzicom, że wspierają synów w wypełnianiu powołania służby przy ołtarzu. Na koniec ks. Proboszcza wręczył legitymacje ministranckie, a zgromadzeni parafianie przyjęli chłopców gromkimi brawami. Na koniec zaprzysiężenia odśpiewaliśmy hymn: Króluj Nam Chryste, zawsze i wszędzie…