Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną 14.05.2023

 1. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia naszej wizytacji. Służbie liturgicznej i Maryjnej, naszym druhom i druhnom OSP za asystę podczas wprowadzania do świątyni księdza Biskupa, wszystkim niosącym feretrony i obrazy, za dary na stół, za to, że znaleźliście swój cenny czas by świętować wspólnie ten ważny dzień w życiu naszej parafii. Bóg zapłać.
 2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali swoje serce i miłość, za złożone elektroodpady, z których dochód przeznaczony jest na polskich misjonarzy.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną, która przeznaczona będzie na zapłatę naszych zobowiązań.
 4. Za tydzień przypada Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 8.00 procesja wielkanocna wokół Kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje. Za Wasze ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 6. We wtorek kancelaria parafialna nieczynna. Za utrudnienia przepraszam.
 7. W środę procesja do Figury Św. Antoniego z błogosławieństwem pól. Litania do Matki Bożej odmówimy przy figurze. Zapraszam na to nabożeństwo wszystkich parafian, szczególnie rolników. O przystrojenie figury proszę parafian z Lembarga.
 8. Wyjątkowo w tym tygodniu w środę Msza Św. o godz. 16.00 a 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do skrzyneczki wyłożonej na ołtarzu M.B. można składać prośby, dziękczynienia, które będziemy polecać naszej Pani Lembarskiej.
 9. W piątek na godz. 16.45 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego połączoną z rozważaniami Dzienniczka św. s. Faustyny.
 10. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam na spotkanie z dziećmi  które przyjmą w tym roku Pana Jezusa w Komunii Św.
 11. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty połączone ze Mszą Św. o godz. 17.00. W niedzielę litanię odmawiać będziemy po Mszy Św. o godz. 8.00.
 12. Przypominam, że Msza Św. w sobotę odprawiana jest z formularza z dnia.
 13. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która jest do zakupienia w cenie 10 zł w kancelarii parafialnej.
 14. W tym tygodniu wspominamy:
  – wtorek – Św. Andrzej Bobola, prb. męcz., patron Polski
 15.   Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.