Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekoracje do kościoła i wokół plebanii.
  2. Za tydzień przypada Niedziela Zesłania Ducha Św. Kończy się okres Wielkanocny. Spowiedź wielkanocna trwa do Niedzieli Trójcy Św. (4 czerwiec 2023).
  3. Kolekta przyszłej niedzieli, to kolekta remontowo – budowlana. Za Waszą ofiarność i zrozumienie składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do skrzyneczki wyłożonej na ołtarzu M.B. można składać prośby, dziękczynienia, które będziemy polecać naszej Pani Lembarskiej.
  5. We wtorek, środę i czwartek po Mszach Św. o godz. 17.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. W związku z tym wyjątkowo kancelaria czynna będzie o godz. 16.00.
  6. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty połączone ze Mszą Św. o godz. 17.00. W niedzielę litanię odmawiać będziemy po Mszy Św. o godz. 8.00.
  7. W dniach 21.05 – 27.05 przeżywamy Dni modlitw o dary Ducha Św.
  8. Przypominam, że Msza Św. w sobotę odprawiana jest z formularza dnia.
  9. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która jest do zakupienia w cenie 10 zł w kancelarii parafialnej.
  10. W imieniu sołtysa i Rady Sołeckiej oraz KGW wsi Lembarg serdecznie zapraszam dzieci na obchody Dnia Dziecka i Matki, które odbędą się 31 maja o godz. 15.00.
    – środa – NMP Wspomożycielki Wiernych
    – piątek – Św. Filip Nereusz, prb
  12. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.