Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 16.08.2020

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną oraz do puszek na pomoc poszkodowanym w Bejrucie.
 3. W środę szczególnie zapraszam na poświęcenie odnowionej kapliczki i figury Matki Bożej w Mileszewach na godz. 15.00, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego, a 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. W piątek 15 min. przed Mszą Św. zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Św. katecheza liturgiczna dla dzieci komunijnych.
 4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele parafialnym.
 5. W kancelarii Parafialnej można nabyć prasę katolicką Niedziela w cenie 6 zł oraz książki o tematyce religijnej. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej. Pamiętajmy, że lektura prasy katolickiej wpływa na nasz rozwój duchowy i pogłębia wiedzę i tożsamość o Kościele.
 6. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna przez pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
 7. „W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult oraz zachowanie dystansu społecznego (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
 8. W tym tygodniu wspominamy:
  – poniedziałek – Św. Jacek, prb.;
  – czwartek – Św. Bernard, dr Kościoła;
  – piątek – Św. Pius X, pp.
  – sobota – NMP Królowej.