Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 15.08.2021

www.parafia-lembarg.pl

1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną.
  3. W środę zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy. W piątek 15 min. przed Mszą Św. zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele parafialnym.
  5. Trwa remont kostnicy. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary składane na ten cel. Dziękuję wszystkim za zrozumienie, że kostnica wyłączona jest chwilowo z użytku.
  6. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  7. W tym tygodniu kancelaria jest nieczynna z powodu urlopu proboszcza.
  8. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
    – wtorek – św. Jacek
    – piątek – św. Bernard, opat, dr Kła
    – sobota – św. Pius X, pp.
  10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.