Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i piękne udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia Mszy Św.: Dożynkowej w sobotę i dzisiejszej niedzielnej.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele parafialnym.
 3. Chciałbym serdecznie podziękować za opiekę duchową i duszpasterską O. Rysiowi oraz wszystkim, którzy dbali o naszą świątynię i plebanię podczas mojej nieobecności. Za wszelkie dobro i modlitwę składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Bóg zapłać rodzinie z Bukowca za ufundowanie rzeźby Chrystusa Frasobliwego, która zdobi nasz ogród parafialny. Niebawem zrobimy dla niej Kaplicę na ogrodzie, aby mogła służyć zadumie i modlitwie.
 5. W czwartek przeżywamy uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszy Św. o godz. 17.00 odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
 6. W przyszłą niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Polecam ją waszej ofiarności.
 7. Trwa remont kostnicy. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary składane na ten cel. Dziękuję wszystkim za zrozumienie, że kostnica wyłączona jest chwilowo z użytku.
 8. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45.  
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela oraz do odbierania Zwiastuna Różańcowego.
 11. We wtorek na godz. 11.00 (Konojady) zapraszam rodzinę parafialną na ostatnie pożegnanie ś. p. Jadwigi Buchalskiej. Zdrowaś Maryjo… 
 12. W tym tygodniu wspominamy:
  – wtorek – św. Bartłomiej Ap.
  – czwartek – NMP Częstochowskiej
  – piątek – św. Monika
  – sobota – św. Augustyn, Bp, Wielki dr Kościoła.
 13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.