Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła 29.08.2021

www.parafia-lembarg.pl

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę remontowo – budowlaną.
 2. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli. Bóg zapłać za wszelkie dobro, którego doświadczam każdego dnia od moich parafian.
 3. W środę wspominamy tragiczne wydarzenia, z roku 1939, wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy o ofiarach zbrodni hitlerowskich i sowieckich.
 4. W środę 15 min przed Mszą Św. o godz. 17.00 zapraszam na Nowennę do NMP Lembarskiej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam w piątek o godz. 15.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które zostanie odprawione przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Spowiedź po Nabożeństwie do godz. 16.00. W piątek odwiedzę także chorych z posługą sakramentalną od godz. 09.00. Można także zgłaszać chorych, którzy chcieliby przyjąć Komunię Św. w kancelarii parafialnej.
 6. Drodzy Rodzice. W piątek serdecznie zapraszam dzieci i młodzież na Mszę Św. z okazji rozpoczęcia nowego roku katechetycznego i szkolnego z poświęceniem przyborów i tornistrów szkolnych. Po Mszy Św. katecheza liturgiczna z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. z klas III, które zostały zgłoszone w zeszłym roku.
 7. Przypominam, że przygotowanie do I Komunii Św. trwa zgodnie z wytycznymi 2 lata.
 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc w Afganistanie, jako nasza odpowiedź na Apel Ks. Abp Gądeckiego.
 9. Trwa remont kostnicy. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary składane na ten cel. Dziękuję wszystkim za zrozumienie, że kostnica wyłączona jest chwilowo z użytku.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Jadwigę Buchalską. Zdrowaś Maryjo…
 12. W tym tygodniu wspominamy:
  – piątek – Św. Grzegorz Wielki, papież i dr Kościoła.
 13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.