Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021

www.parafia-lembarg.pl

1. Bóg zapłać za posprzątanie, przygotowanie i udekorowanie naszej Świątyni do przeżycia dzisiejszej niedzieli.
  2. Serdecznie dziękuję panu Jurkowi, który wywiózł skoszoną trawę z naszego ogrodu. Tym bardziej dziękuję, że to była inicjatywa samego pana Jurka. Dbałość o ogród parafialny powinna leżeć w sercu każdego z nas, bo ten ogród powoli, ale systematycznie tworzony jest dla nas, parafian.
  3. W środę obchodzimy święto Narodzenia NMP. W tym dniu poświęcimy ziarno siewne i nasiona, które posiejemy na naszych polach i ogródkach.
  4. W środę 15 min przed Mszą Św. o godz. 17.00 zapraszam na Nowennę do NMP Lembarskiej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Drodzy Rodzice. W środę serdecznie zapraszam dzieci z klas II, które pragną przystąpić do I Komunii Św. w roku 2023. Przypominam, że przygotowanie do I Komunii Św. trwa zgodnie z wytycznymi 2 lata.
  6. W piątek spotkanie młodzieży (kandydatów) przygotowującej się do bierzmowania zgłoszonej w zeszłym roku.
  7. W sobotę chciałbym serdecznie zaprosić całą rodzinę parafialną na Mszę Św. o godz. 13.00 w intencji parafian i o integrację, a także na piknik w Mileszewach, który rozpocznie się o 16.30.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna i zbiórka do puszek na WSD w Toruniu. Polecam ją waszej ofiarności. W tym dniu także będziemy przeżywać beatyfikację sługi bożego Stefana kard. Wyszyńskiego i m. Elżbiety Róży Czackiej.
  9. Moi kochani. Już dziś pragnę Was poinformować, że w dniach 27.09 – 28.09.2021 będziemy gościć w naszej parafii obraz Św. Rodziny, który odwiedza w tym roku parafie naszej diecezji. Program tych uroczystości podam w najbliższym czasie.
  10. Trwa remont kostnicy. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary składane na ten cel. Dziękuję wszystkim za zrozumienie, że kostnica wyłączona jest chwilowo z użytku.
  11. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która jest wyłożona na ołtarzu NMPNP.
    – środa – Narodzenie NMP – święto.
  13. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.