Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Zwykłą 13.02.2022

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną.
 2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele Parafialnym. Polecam ją Waszej ofiarności i składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. zbiórka ministrantów i Służebnic Maryi. Obecność obowiązkowa.
 4. W piątek 15 min. przed Mszą Św. zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Św. nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Obecność obowiązkowa. Proszę o przyniesienie wszystkich brakujących dokumentów.
 5. W związku z zaleceniem wojewódzkiego konserwatora zabytków dotyczącym murów świątyni parafialnej w Lembargu, sporządziłem projekty konserwatorsko – budowlane w celu otrzymania odpowiednich zgód na przeprowadzenie prac remontowo – budowlanych.
 6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
 7. W tym tygodniu wspominamy:
  – poniedziałek – Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
 8. Troska o wspólnotę parafialną i dzieła prowadzone przez Parafię – renowację ołtarza (figury św. Jana), może być wyrażana przez składanie ofiar w kancelarii parafialnej, lub wpłacając na konto parafialne: Parafia Rzym. – Kat. p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła Lembarg 18, 87-330 Jabłonowo Pomorskie, Nr Konta: BS Brodnica 33 9484 1150 2203 0402 3609 0001. Konto podane jest także na parafialnej stronie internetowej.
 9. „W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult oraz zachowanie dystansu społecznego. (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
 10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Bożenę Szulc i śp. Kazimierę Szymańską. Zdrowaś Maryjo…
 11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego tygodnia.