Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła 03.07.2022

 1. Serdecznie witam w naszej rodzinie parafialnej o. Ryszarda, który będzie nas wspierał w okresie wakacyjnym. Można wesprzeć Jego pobyt, poprzez składanie intencji w kancelarii parafialnej.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i religijnego przeżycia naszego Odpustu ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła. Za przygotowanie świątyni, dekoracje, uczestnictwo i modlitwę oraz za dary na stół, przy którym mogłem gościć kapłanów składam serdeczne Bóg Zapłać.
 3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy oraz na Mszę Św. w intencji naszych dzieci, w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka św. S. Faustyny.
 4. W środę po Mszy Św. rozpoczniemy w naszej parafii Wieczystą Adorację. Będzie ona trwała do Mszy Świętej w czwartek. Zachęcam do czuwania przed Chrystusem w Najświętszym Sakramencie, który wszystko nam dał. Czym moglibyśmy się odwdzięczyć za tak wielki dar, jeżeli nie naszą obecnością? Wszystkich proszę o zapoznanie się z planem adoracji. Program czuwania wywieszony jest w gablocie oraz podany jest na naszej parafialnej stronie internetowej.
 5. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna. Polecam ją waszej ofiarności.
 6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
 7. Zapraszam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 01.08 – 12.08.2022. Wyjście z Jabłonowa 1 sierpnia. Więcej informacji u przewodnika grupy zielonej Ks. Mateusza Wiśniewskiego pod nr tel. 698 266 465.
 8. W związek małżeński pragną wstąpić:

  Marcin Mateusz Polak, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
  Joanna Wiśniewska, st. wolny, zamieszkała par. tut;

  Łukasz Łegowski, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
  Angelika Łegowska, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.

  Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
 9. W tym tygodniu wspominamy:
  – środa – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.;
  – piątek – św. Jan z Dukli, prb.
 10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli  Tygodnia.