Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła 03.07.2022

1. Serdecznie witam w naszej rodzinie parafialnej o. Ryszarda, który będzie nas wspierał w okresie wakacyjnym. Można wesprzeć Jego pobyt, poprzez składanie intencji w kancelarii parafialnej.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i religijnego przeżycia naszego Odpustu ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła. Za przygotowanie świątyni, dekoracje, uczestnictwo i modlitwę oraz za dary na stół, przy którym mogłem gościć kapłanów składam serdeczne Bóg Zapłać.
  3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy oraz na Mszę Św. w intencji naszych dzieci, w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka św. S. Faustyny.
  4. W środę po Mszy Św. rozpoczniemy w naszej parafii Wieczystą Adorację. Będzie ona trwała do Mszy Świętej w czwartek. Zachęcam do czuwania przed Chrystusem w Najświętszym Sakramencie, który wszystko nam dał. Czym moglibyśmy się odwdzięczyć za tak wielki dar, jeżeli nie naszą obecnością? Wszystkich proszę o zapoznanie się z planem adoracji. Program czuwania wywieszony jest w gablocie oraz podany jest na naszej parafialnej stronie internetowej.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna. Polecam ją waszej ofiarności.
  6. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
  7. Zapraszam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 01.08 – 12.08.2022. Wyjście z Jabłonowa 1 sierpnia. Więcej informacji u przewodnika grupy zielonej Ks. Mateusza Wiśniewskiego pod nr tel. 698 266 465.
  8. W związek małżeński pragną wstąpić:

Marcin Mateusz Polak, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
    Joanna Wiśniewska, st. wolny, zamieszkała par. tut;

Łukasz Łegowski, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.
    Angelika Łegowska, st. wolny, zamieszkały par. Jabłonowo Pom.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
    – środa – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.;
    – piątek – św. Jan z Dukli, prb.
  10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli  Tygodnia.