Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła 31.07.2022

1. Rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu. Zachęcam do zachowania trzeźwości w miesiącu sierpniu.
  2. Jutro i we wtorek w Kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni do przeżywania dzisiejszej niedzieli.
  4. W środę na godz.16.30 zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii na Różaniec i Mszę Św. w ich intencji oraz na Nowennę do NMP Lembarskiej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu przeżywamy: I Czwartek, I Piątek i I Sobotę miesiąca. Serdecznie zapraszam w czwartek o godz. 16.00 na Nabożeństwo ku czci Krwi Chrystusa; w Piątek o godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, spowiedź i Mszę św. o godz. 16.00; a w sobotę o godz. 16.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL. Polecam ją waszej ofiarności.
  7. W tym miesiącu chorych odwiedzę wyjątkowo w I sobotę miesiąca 06 sierpień od godz. 9.00.
  8. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
  9. W związek małżeński pragną wstąpić:

Łukasz Piotr Krawiec, st. wolny, zamieszkały parafia Olsztyn
    Aurelia Ucińska, st. wolny, zamieszkała parafia tutejsza.

Kto by znał przeszkody mogące zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego, powinien w sumieniu zgłosić to Ks. Proboszczowi w kancelarii parafialnej.
    – poniedziałek – Św. Alfons Maria Liguorie, bp, dr K-ła;
    – czwartek – Św. Jan Vianney, prb;
    – piątek – Poświęcenie papieskiej Bazyliki NMP Większej (M.B. Śnieżnej);
    – sobota – Święto – Przemienienie Pańskie.
  11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.