Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 09.04.2023

 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak pięknie posprzątali naszą Świątynię, rodzinie Witkowskim za wypranie dywanów, pani Kasi za udekorowanie naszego Kościoła na przeżywanie Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać OSP z Bukowca i Konojad za pełniącą straż przy grobie w Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Szczególne podziękowania składam Służbie Liturgicznej i Służebnicom Maryi oraz Wam wszystkim za uczestnictwo w tych świętych dniach. Szczególnie dziękuję pani Kasi za piękne dekoracje, panu Tomkowi za pomoc w przeżywaniu Triduum oraz Agacie i Weronice za włączenie się w liturgię Wielkiej Soboty.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę inwestycyjną.
 3. Bóg zapłać za wasze ofiary złożone na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Dzięki waszej ofiarności możemy cieszyć się nowymi dekoracjami i wystrojem świątyni oraz plebanii.
 4. Jutro drugi dzień Uroczystości Wielkanocnej. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
 5. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek po Mszy Św. egzamin poprawkowy dla młodzieży do bierzmowania.
 7. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na spotkanie.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy po Mszy św. o godz. 8.00. Jest też dzień święta Caritas. W tym dniu zbieramy do puszek na cele charytatywne Caritas.
 9. W kancelarii parafialnej można rezerwować intencje Mszy Św. na bieżący rok oraz można jeszcze odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej, która trwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
 10. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela, która wyłożona jest na ołtarzu MBNP oraz w kancelarii parafialnej.
 11. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli Zmartwychwstania i całego Tygodnia.