W dniu dzisiejszym uroczyście wspomnieliśmy wszystkich, którzy dostąpili odkupienia i radują się chwałą nieba. Jest to piękna uroczystość, bowiem ukazuje, że zbawienie jest możliwe, jeżeli idzie się drogą Przykazań Bożych i Błogosławieństw. Choć jest to święto radosne, to jest to także okazja, aby w przeddzień wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych odwiedzić rodzinne groby i pomodlić się za zmarłych. W naszej parafii także modliliśmy się za zmarłych. Po modlitwie przy grobach kapłanów udaliśmy się uroczystą procesją na nowy cmentarz. W trakcie procesji Ks. Proboszcz święcił także groby naszych bliskich. O godz. 12.00 rozpoczęła się Msza Św. na cmentarzu parafialnym w intencji zmarłych parafian. Bóg zapłać wszystkim, Służbie Liturgicznej, Służbie Maryjnej i wielu innym, którzy przyczynili się do wspaniałego przeżycia tej Uroczystości.

Fot. i tekst Kasia Lampert