Jak co roku na zakończenie miesiąca różańcowego odbyło się losowanie figurki Matki Bożej, którą jedno z dzieci mogło otrzymywać codziennie jako nagrodę za udział w modlitwie różańcowej. Codziennie też dzieci mogły otrzymać naklejkę, którą umieszczały na specjalnym obrazku. Figurkę otrzymała Lenka, która ma otrzymać w przyszłym roku Pana Jezusa w I Komunii Św. Pozostałe dzieci otrzymały słodkości oraz figurkę aniołka, który ma przypominać, że mamy Anioła Stróża. Ks. Proboszcz podziękował wszystkim, którzy przez cały miesiąc włączyły się w odmawianie różańca: Żywemu Różańcowi, młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz rodzicom, którzy przyprowadzali dzieci do świątyni. Na koniec każdy otrzymał słodki dar od księdza Proboszcza.