W dniu dzisiejszym w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w naszej rodzinie parafialnej przeżywaliśmy spotęgowaną radość. Uczciliśmy Matkę Bożą, dzieciom przygotowującym się do I Komunii Ks. proboszcz poświęcił medaliki oraz, do nowo powstałej grupy Służebnic Maryi przystąpiły i uroczyście złożyły swoje pierwsze ślubowanie. Cieszymy się, że dziewczynki będą wspierały w służbie Chrystusowi i Matce Bożej przy ołtarzu naszych ministrantów. To wielkie wyróżnienie i zobowiązanie, aby świadczyć, także poza Kościołem, swoją wiarę i miłość do Matki Jezusa. Przepiękna chwila, kiedy mamusie dziewczynek nakładały pelerynki sprawiły, że popłynęły łzy szczęścia i radości. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Dziewczynkom, Służebnicom Maryi życzymy wytrwałości i pielęgnowania tego daru powołania do tej szlachetnej służby.