Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 14.08.2022

 1. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni i wokół niej do przeżywania dzisiejszej niedzieli oraz za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną. Szczególnie dziękuję darczyńcom, którzy swoimi darami i pracą przyczynili się do tej przepięknej dekoracji, aby przeżyć jutrzejszą uroczystość.
 2. Jutro w poniedziałek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to Uroczystość nakazana, dlatego Msze Św. odprawiane są jak w niedzielę. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kłosów, ziół, kwiatów, owoców, warzyw przyniesionych do Kościoła.
 3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 16.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka św. S. Faustyny.
 4. W piątek po Mszy Św. katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 5. W przyszłą sobotę w Konojadach przeżywać będziemy Dożynki Gminno – Sołecko – Parafialne. Msza Św. w intencji rolników i ich rodzin odprawiona zostanie przy świetlicy w Konojadach o godz. 13.00. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na tę Uroczystość. Proszę poszczególne wioski naszej parafii o zrobienie wieńców dożynkowych.
 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje w Kościele parafialnym. Polecam ją waszej ofiarności.
 7. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej Niedziela.
 8. W tym tygodniu wspominamy:
  – środa – św. Jacek
  – sobota – św. Bernard, opat, dr Kła
 9. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.