Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła 16.07.2023

 1. Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni oraz za ofiary złożone dzisiaj na kwiaty i dekoracje w kościele parafialnym.
 2. W przyszłą  niedzielę kolekta remontowo – budowlana. Za Wasze ofiary i wsparcie już dziś składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. W środę 15 min przed Mszą Św. zapraszam na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z rozważaniem Dzienniczka Św. S. Faustyny.  
 4. Już dziś informuję, że 31. lipca kolekta przeznaczona będzie na ubezpieczenie naszych świątyń i cmentarzy oraz domu parafialnego. Polecam ją waszej ofiarności.
 5. Zachęcam do kupna i lektury prasy katolickiej.
 6. Serdecznie zapraszam na naszą parafialną pielgrzymkę na dwa dni 11 – 12 sierpnia: Wilczy Szaniec, Św. Lipka, Olsztyn i Gietrzwałd. Koszt to 300 zł na osobę (przejazd, przewodnik, bilety wstępu, nocleg, śniadanie, ubezpieczenie). Więcej informacji w kancelarii parafialnej. Pozostało tylko 15 miejsc wolnych. Proszę także o wpłaty i uzupełnienie danych potrzebnych do ubezpieczenia.
 7. Zapraszam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 01.08 – 12.08.2022. Wyjście z Jabłonowa 1 sierpnia. Więcej informacji u przewodnika grupy zielonej Ks. Sławomira Sobierajskiego.
 8. Proszę każdą rodzinę z parafii o wpłaty ofiar na konto parafialne lub w kancelarii parafialnej ofiar na renowację ołtarza, ponieważ do końca października, jak już informowałem, musimy mieć te pieniądze zabezpieczone na koncie, by otrzymać dotację. Gdyby każdy parafianin wpłacił kwotę 120 zł to wspólnymi siłami dalibyśmy radę. Ofiarodawców wpiszemy do specjalnej księgi darczyńców, aby w przyszłości potomni widzieli dbałość parafian o ich Kościół parafialny. W tym tygodniu wpłynęły ofiary od rodziny p. Barbary i Tomasza Wiśniewskich, p. Beaty i Romana Telejko. Bóg zapłać.
 9. W tym tygodniu wspominamy:
  – sobota – Św. Maria Magdalena
 10. Rodzinie parafialnej i przybyłym gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i całego Tygodnia.