Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 14.06.2020

1. Bóg zapłać wszystkim za przeżycie Bożego Ciała. Każdy może i powinien sobie zrobić rachunek sumienia, ile dał z siebie, aby można było tak pięknie celebrować te nasze parafialne uroczystości.
  2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Przypominam młodzieży i dzieciom przygotowujących się do przyjęcia sakramentów I Komunii Św. i Bierzmowania o obowiązku uczestniczenia w Mszach Św.
  3. Bóg zapłać wszystkim za ofiary złożone dzisiaj do puszek na kwiaty i dekoracje.
  4. W środę 15 min. przed Mszą Świętą odprawiamy przed odsłoniętą Figurą Matki Bożej Lembarskiej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. W piątek Uroczystość NSPJ. Msze Św. o godz. 10.00 i 17.00 w Kościele parafialnym. W tym dniu nie obowiązuje post. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NSPJ. Litania do NSPJ połączona z Mszą Św., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.
  7. Zachęcam także do kupna i lektury prasy katolickiej: Niedziela.
  8. Przypominam, że Msze Św. o godz. 17.00, kancelaria czynna przez pół godz. po każdej Mszy Św. od wtorku do czwartku.
  9. W związek małżeński pragną wstąpić:
    Przemysław Komorowski, stan wolny,  parafia tutejsza
    Magdalena Zofia Mazur, stan wolny,  parafia Górale.
    Kto by wiedział o przeszkodach mogących zakłócić zawarcie lub trwanie związku małżeńskiego powinien to zgłosić do proboszcza w kancelarii parafialnej.